Profesionali burnos higiena


Profesionali burnos higiena

Raktas į sveiką ir gražią šypseną!


Profesionali burnos higiena – burnos higienisto atliekamos procedūros, kurių metu šalinamos mineralizuotos ir nemineralizuotos apnašos, poliruojami dantų plombų paviršiai, nustatomas asmens burnos higienos veiksmingumas, pacientai mokomi asmens burnos higienos, atliekamos gydomųjų vaistinių preparatų aplikacijos.

Susipažinkite su mano paslaugos atlikimo etapais:
1. Profilaktinis įvertinimas

Pirmiausia atliksiu Jums profilaktinę apžiūrą ir įvertinsiu bendrą Jūsų burnos bei dantų būklę.
2. Apnašų ir akmenų šalinimas ultragarsiniu skaleriu

Jums dantų minkštas ir kietas apnašas šalinsiu rinkoje moderniausiu šveicarišku EMS ultragarsiniu skaleriu, kurio galvutė vibruoja itin dideliu dažniu taip atskeldama akmenis nuo dantų paviršiaus. Patentuota EMS beskausmė Piezon® NO PAIN technologija remiasi preciziškai tiksliais linijiniais švytuojamaisiais judesiais, kurie idealiai sutampa su danties paviršiumi. Šiuos preciziškus judesius danties paviršiui perduoda ypatingai aukštos kokybės specializuoti ultragarsiniai EMS darbiniai skalerio antgaliukai. Ši unikali formulė nesukelia diskomforto liečiant danties paviršių, saugo dantenas, o pacientas nejaučia nei menkiausio skausmo.
3. Pigmento šalinimas sodapūte su sodos perlais – „Air Flow“ metodas

Darbui atlikti naudosiu naujausią šveicarišką EMS sodapūtę leidžiančią dar efektyviau, saugiau ir patogiau atlikti higieninį valymą tiek virš dantenų, tiek po dantenomis. Specializuoti antgaliai užtikrins, jog nebus pakenktą nei danties nei implanto paviršiui. Stipria srove į danties paviršių bus purškiami su vandeniu ir oro srove sumaišyti perlų milteliai. To dėka yra šalinamos pigmentinės apnašos, kurios susikaupia nuo kavos, tabako, arbatos ar kitų dažančių produktų. Šis metodas ypatingas tuo, kad danties paviršius veikiamas per atstumą, todėl nepažeidžiami kietieji danties audiniai ir dantenos. Naudosiu tik originalius EMS AIR-FLOW® miltelius, kurie yra daugiau nei įprasti mechaninio valymo milteliai – jų šarminis poveikis apsaugo nuo dantų ėduonies ir mažina dantenų uždegimo tikimybę. Šių miltelių dalelės nėra aštrios todėl nebraižo dantų paviršiaus. Po šios procedūros dantys bus pašviesėją ir įgavę natūralų baltumą.
4. Dantų poliravimas

Procedūros pabaigoje Jums atliksiu dantų poliravimą su šepetėliu-poliru ir poliravimo pasta. Taip dantų paviršius taps lygus, blizgus ir švelnus.
5. Konsultacija Jums

Po kiekvienos procedūros mielai atsakysiu į visus Jūsų klausimus, pamokysiu kaip taisyklingai reikia valytis dantis, patarsiu pasirenkant tinkamas individualiosios burnos higienos priemones naudojimui namuose. Atsisveikinant rekomenduosiu Jums optimalų laikotarpį po kurio turėtumėte vėl apsilankyti pas burnos higienistą, kad palaikyti švarią ir sveiką šypseną ateityje.

Atliekant profesionalią burnos higienos procedūrą yra ne tik pagerinama bendra burnos sveikata (sumažėja kraujavimas, patinimas, pašviesėja dantys, atgaivinama burnos ertmė), bet ir diagnozuojamos jau esamos ar gresiančios dantų ir dantenų ligos. Tokiais atvejais pacientui iš karto rekomenduojama speciali priežiūra ar gydymas. Dantų ir dantenų ligos daro neigiamą poveikį visam mūsų organizmui, todėl svarbu, kad pastovūs, apsilankymai pas burnos higienistą ir gyd. odontologą taptų įpročiu. Po burnos higienos procedūros būsite maloniai nustebinti natūraliai balta šypsena, komforto ir švaros pojūčiu burnoje.

Kyla papildomų klausimų? Galbūt rasite atsakymus perskaitę dažniausiai užduodamus klausimus.


Skambinkite man ir registruokitės procedūrai tel.:

+370 605 50995

Paslaugos kaina (NUOLAIDA!): 50 EUR 35 EUR

Trukmė:  iki 1hJūsų patogumui mano tvarkaraštis internete

Kviečiu registruotis profesionaliai burnos higienai jau dabar!
Rezervuoti laiką


Mano pacientų atsiliepimai


Turiu jautrius dantis, todėl bijau ir nemėgstu lankytis pas higienistą. Buvau maloniai nustebinta, kad darant procedūrą nejutau jokio diskomforto. Daugiau niekad neisiu ten kur skauda ir rinksiuosi Dianą. Evelina

Tikrai gera kaina už kurią gaunate pilną procedūrą su modernia įranga! Diana pasirodė labai maloni, draugiška ir rūpestinga. Likau patenkintas jos profesionaliu darbu. Rekomenduoju! Edvinas

Šauni higienistė, viską atliko nepriekaištingai. Patiko kad po procedūros skyrė daug laiko man papasakoti apie teisingą burnos higieną namuose. Žinote čia nebuvo to jausmo, kad nori tavim atsikratyti kuo greičiau ir skuba. Violeta