Pajusk skirtumą kai burnos higienai atlikti naudojama technologiškai pažangiausia įranga

Bijote eiti pas savo burnos higienistą, nes procedūra sukelia nemalonius pojūčius, o Jums sakoma jog turite jautrius dantis? Tačiau ar Jums tikrai atliekama kokybiška burnos higiena? Ar kada susimastėte, kad didžiulę įtaką Jūsų komfortui, darbo rezultatui ir netgi sveikatai turi specialisto naudojamos technologijos? Todėl nebijokite klausti ar procedūra bus atliekama dirbant su technologiškai pažangiausia burnos higienos įranga. Tik profesionaliai atlikta procedūra bus išties naudinga, o Jūs nepajusite diskomforto.

 

Odontologinės įrangos kokybės ir kainų skirtumas itin įvairus

Šiais laikais naudojama odontologinė technika – itin įvairi. Rinkoje egzistuoja tiek ypatingai pigūs kinietiški bevardžiai įrenginiai tiek ypatingai aukštą kokybę užtikrinantys vardiniai prietaisai. Mes lietuviai, siekiame europietiškos gyvenimo kokybės ir kartais aklai tikime, kad ją ir gauname. Kaip vartotojai turime išlikti budrūs ir visada siekti kuo tiksliau įvertinti perkamo daikto ar paslaugos kokybę. Žinoma, tai padaryti būna ypač keblu kuomet susiduriama su tokia specifine sritimi kaip burnos priežiūros procedūros. Teikiant šias paslaugas kartais nevengiama pagudrauti ir sutaupyti didžiulį kiekį pinigų įsigyjant pigius bevardžius įrenginius kurie gali kainuoti net iki 100 kartų pigiau už kokybiškus.

 

Neleiskite verslui taupyti Jūsų kaip paciento sąskaita

Taip, nors tokie įrenginiai ir „atlieka“ savo darbą, tačiau ši procedūra Jums gali tapti nemalonia bei skausminga, o rezultatas bus daug prastesnis nei galėtų būti. Nemokšiškose rankose tokia įranga gali net pakenkti Jūsų dantims. Dar skaudesni rezultatai mūsų laukia kuomet taupymo vardan net nebūna įsigyta visa reikiama įranga. Pavyzdžiui, viename iš burnos higienos procedūros etapų yra reikalinga sodapūtė, tačiau kartais šis etapas yra tiesiog praleidžiamas, o mažiau suprantantis pacientas taip ir lieka nieko nesužinojęs. Nustebsite, tačiau su visais šiais atvejais vis dar tenka susidurti dabartinėje Lietuvoje, o to kaltininkai – verslininkų godumas ir pacientų naivumas. Todėl visada reikia pastebėti smulkmenas, patvirtinančias teikiamos paslaugos kokybę. Tokių kompanijų kaip EMS, Hu-Friedy, NSK, Kavo, Acteon produkcija yra patikima bei kokybiška.

Burnos higienistė Diana Baruckienė vadovaujasi požiūriu suteikti maksimaliai gerą paslaugą pacientui ir todėl investavo į brangią bei itin kokybišką šveicarišką įrangą EMS apie kurios privalumus toliau ir papasakosime.

 

Odontologinės įrangos lyderiai – kompanija EMS

Kompanija EMS kuria Pjezo-keraminiu principu veikiančius ultragarsinius skalerius ir šioje srityje yra viena iš didžiausių bei novatoriškiausių gamintojų pasaulyje. Pagrindinė gamybinė bazė įsikūrusi Niono mieste, Šveicarijoje, pačiame laikrodžių gamybos industrijos centre, o didžioji EMS inžinierių ir dizainerių dalis yra šveicariškų laikrodžių gamybos mokslo įstaigų diplomantai.

   

Burnos higienos procedūros metu pagrindinį darbą atlieka ultragarsinis skaleris ir sodapūtė. Taigi kokią produkciją siūlo EMS ir kuo ji išskirtinė?

 

EMS ultragarsinis skaleris

Jei iki šiol manote, kad EMS skaleriai niekuo nesiskiria nuo tradicinių magnetostrikcinių skalerių, Jums, tikriausiai, dar neteko savo praktikoje jų išbandyti. Prestižiškumas ir išskirtinė kokybė – šveicarų pasididžiavimas. EMS savo skaleriams sukūrė keletą efektyvių technologijų, kurių kombinacijas įdiegia savo įrenginiuose.
Original Piezon® – ši technologija tai naujos kartos burnos higienos priemonių visuma, kuri ne tik veiksmingai šalina dantų apnašas, bet ir maksimaliai apsaugo dantis ir dantenas procedūros metu.
Piezon® NO PAIN – patentuota beskausmė technologija, kuri remiasi preciziškai tiksliais antgalio judesiais, kurie idealiai sutampa su danties paviršiumi. Taip pasiekiamas maksimalus valymo efektyvumas. Ši unikali formulė nesukelia diskomforto liečiant danties paviršių, saugo dantenas, o pacientas nejaučia nei menkiausio skausmo.

 

 

Neskausmingos odontologinės procedūros yra geriausias būdas atsikratyti baimės. Per pastaruosius 20 metų pacientų, atvykstančių profilaktiniams vizitams, skaičius išaugo iki 70%. Todėl ypatingai svarbu, kad profilaktinės procedūros būtų beskausmės.

 

EMS sodapūtė

Naujausios kartos sodapūtė AIR-FLOW® leidžia atlikti higieninį valymą tiek virš dantenų, tiek po dantenomis. Efektyviai išvalius periodonto kišenėse esančias apnašas, sumažėja jų gylis, užkertamas kelias periodonto ligų progresui. Šis puikus rezultatas gaunamas dėl gerai apgalvotos naujojo periodontologinio apnašų šalinimo aparato komplektuotės: dviejų skirtingų naujos konstrukcijos specializuotų antgalių ir naujųjų unikalios formulės Perio miltelių. Taip pat su EMS sodapūtėmis egzistuoja galimybė reguliariai implantų profilaktikai su 100% apnašų bei akmenų pašalinimo užtikrinimu nekenkiant implanto paviršiui!

   

Piezon® NO PAIN ir AIR-FLOW® metodai papildo vienas kitą, suteikdami veiksmingą profilaktinį gydymą ir didžiausią įmanomą komfortą pacientui. Pas burnos higienistę Dianą Baruckienę rasite visas šias aptartas technologijas, todėl galite būti tikri dėl burnos higienos paslaugos kokybės.

? Išbandyk beskausmę šveicarišką ?? technologiją jau dabar ? – profesionali burnos higienos procedūra! ??

2 atsiliepimai

  1. Laba diena,
    niekaip negalėjau suprasti šio sakinio: “Taip pat su EMS sodapūtėmis egzistuoja galimybė reguliariai implantų profilaktikai su 100% apnašų bei akmenų pašalinimo užtikrinimu nekenkiant implanto paviršiui!” Perskaičiau kelis kartus, bet vis tiek nesupratau.

    1. EMS yra medicininės įrangos gamintojas. Šis gamintojas savo kuriamiems darbo įrankiams skaleriui ir sodapūtei yra sukūręs specialius keičiamus antgalius, kurie yra orientuoti į problematiškus pacientus, turinčius patologines “kišenes”. Šie antgaliai taip pat idealiai tinka pacientams turintiems implantuotus dantis, nes nebraižo implanto paviršiaus. Dėl šių išskirtinių priedų tai gamintojas kuriuo tikrai galima pasitikėti. 😉

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.